Mima

Volám sa Miroslava Ráczová, mám 36 rokov a som mamou dvoch krásnych detí, manželkou jedného starostlivého mužíka, ktorý mi splnil sen o rodinnom centre. V roku 2011 na dovolenke vo mne dozrela myšlienka vytvoriť centrum pre mamičky, detičky , pre celé rodiny.. a Henko – môj manžel sa pustil do práce.

Našou túžbou je vytvárať program, ktorý bude utužovať a spájať rodiny.

Pred 5 a pol ročnou materskou dovolenkou som pracovala ako psychologička v pedagogicko – psychologickej poradni, kde som sa dostávala do kontaktu s rodičmi a školopovinnými deťmi. Môj záujem o psychológiu, starostlivosť o naše detičky a vášeň v pohyb vyústilo do absolvovania pohybového vzdelávania pre deti od 1 do 6 rokov organizovaného občianskym združením Babyfit. Práca s deťmi je veľmi inšpiratívna a náročná a neustále ma ženie do ďalšieho vzdelávania.

Som absolventkou psychoterapeutického výcviku Terapia pevným objatím, podľa učenia úžasnej psychologičky, Jiřinky Překopovej. Poznatky z jej preventívneho programu Škola lásky v rodine, ktorej som lektorkou , dúfam, že čoskoro budem môcť šíriť ďalej medzi rodičov.

Vybrali sme si úžasný tím lektorov, ktorí sú plní vedomostí, energie a chuti pracovať a verím, že sa nám spolu podarí vytvárať skutočné príjemné a podnetné prostredie pre deti, rodičov a všetkých, ktorí k nám zavítajú.