O nás

    Som Mima a vítam vás na stránke nášho Albacentra, ktoré tento rok (2022) oslavuje už 10.výročie. 
Od malička som mala rada malé deti a chcela som byť učiteľkou v materskej škole. Stala som sa ňou zhruba až po tridsiatich rokoch. Uvedomila som si, že všetky štúdia, kurzy a výcviky, ktoré som absolvovala, ma nakoniec priviedli tam, kam patrím - k práci učiteľky v našej Miniškôlke. Uvedomila som si taktiež, že to, čo robím, je to, čo viem, čo ma robí šťastnou, čo ma napĺňa a baví. A to je aj hlavným zámerom nášho Albacentra. Aby sa tu ľudia cítili dobre, príjemne a aby k nám prichádzali s radosťou a odchádzali s dobrým pocitom.  
Albacentrum bolo vytvorené s láskou z lásky a pre lásku.
Všetci lektori, ktorí si nás našli, robia svoju prácu s láskou a plným nasadením a  veríme, že prenášajú ju aj na Vás.

Som vďačná za každé „štebotanie“detskej duše, za každé„štebotanie“ mamičkovských radostí a starostí, za všetky príbehy žien a mužov, ktorí si hľadajú alebo našli aj prostredníctvom Alby svoju cestu a radosť v živote.

Albacentrum je rodinné centrum, ktoré je otvorené pre rodičov s deťmi , ale je aj priestorom pre všetky žienky a mužov, ktorí potrebujú spomaliť, skoncentrovať sa, zacvičiť si, zameditovať, rozprúdiť radosť v srdci prostredníctvom jogy, Tai Chi Chuan , tancu, spevu alebo masáží.


„Ži podľa svojej viery. Rob to, čo ti radí srdce...To, čo chceš...
Spievaj, smej sa, tancuj, maj rád...a ži intenzívne každý okamžik svojho života..“
   ( Charlie Chaplin )